Топ-зміни в військовому обліку

Що буде в нової версії комплексу «КОМІНТЕХ. Управління персоналом. Кадри»:
Реалізація Постанови №1487 від 30.12.02022 р, яка затверджує новий порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
Відтепер для персонального військового обліку на підприємствах передбачаються «Списки персонального військового обліку» та «Відомість оперативного обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів», а не особиста форма П2, як було раніше. Списки персонального військового обліку поділяються за групами:
  • перша — список персонального військового обліку військовозобов’язаних (резервістів) офіцерського складу;
  • друга — список персонального військового обліку військовозобов’язаних (резервістів) рядового, сержантського та старшинського складу;
  • третя — список персонального військового обліку військовозобов’язаних та резервістів з числа жінок;
  • четверта — список персонального військового обліку призовників.

В скорому часі нова версія модуля «КОМІНТЕХ. Управління персоналом. Кадри» дозволить сформувати списки та відомості згідно чинного законодавства для подальшої їх реєстрації в службі діловодства підприємства.

Що це нововведення означає для роботодавця? Тепер перед тим, як найняти нового фахівця, окрім паспорта громадянина України та картки фізичної особи – платника податків, йому необхідно буде отримати від потенційного співробітника ще й військово-облікові документи та довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, якщо людина підпадає під вищевказані критерії.